משלוחים

"השליח" מעניקה שירותי שליחויות ומשלוחים לחברות, ארגונים, חנויות ובעלי עסקים בכל רחבי הארץ בדגש על שליחויות מהיום להיום ומהיום למחר. אם אתם שולחים בכל יום חבילה אחת או יותר, אם אתם צריכים שהסחורה תופץ לכל הסניפים כמה שיותר מהר, אם אתם רוצים לישון בשקט בידיעה שהמשלוח יגיע שלם ובזמן, צרו קשר והשליח בדרך אליכם.

השליח מבצעת שליחויות אקספרס לדיוור מהיר בתוך העיר עבור חברות, ארגונים,חנויות, בעלי עסקים ועורכי – דין. אם אתם שולחים יותר מ- 5 פעמים ביום חבילות או מסמכים, אם המשלוחים שלכם הם תמיד דחופים, אם אתם צריכים להעביר בדחיפות מסמכים משפטיים, ניירת סודית או לשלוח סחורה למספר כתובות באותה העיר, הגעתם למקום הנכון!

חברת "השליח" מעמידה לרשות לקוחותיה צי כלי רכב גדול וצוות שליחים מקצועי ואמין. לכן אנחנו מתחייבים לפריקה, העמסה והפצה של משטחי סחורות תוך שמירה והגנה על שלמות המוצרים. צרו קשר והמשאית בדרך אליכם.

כחברת שליחויות המגיעה לכל משרד, חנות, רשת, מרכז לוגיסטי וקניון ברחבי הארץ מחויבת השליח גם לגבייה מסודרת ומוקפדת של התשלום. אנחנו נבדוק עבורכם את התאריך הרשום על הצ'ק, נאסוף תשלום במזומן ונדאג שהכסף יגיע אליכם במסודר מהיום למחר.

אם אתם חלק מרשת חנויות רחבה בוודאי יש לכם סחורה שצריך להעביר מסניף לסניף או להפיץ מהמחסן המרכזי לחנויות ברחבי הארץ. השליח חרתה על דגלה שירות מרבי ומיטבי ללקוחותיה ומבצעת חלוקה והפצה של סחורות בין סניפים וחנויות תוך הקפדה על לוח זמנים מדויק ומתן שירות איכותי ואדיב.