הפצה ולוגיסטיקה

רכשתם מכולה מלאה בסחורה ואתם צריכים להפיץ אותה? קיבלתם הזמנה ענקית של ספרים ושנת הלימודים כבר בפתח? השליח מפיצה ומחלקת כל סחורה לכל לקוח, בין אם זה בימבות למעונות יום, צעצועים לגני ילדים, ספרי לימוד למוסדות חינוך או מכשירי כתיבה למשרדי ממשלה והיי-טק. החלוקה מהיום למחר בכל חלקי הארץ ואנחנו מתחייבים על יחס אדיב, שירות אמין, מקצוענות ומקצועיות.

חברת השליח מבצעת משלוחים ושליחויות מהיום למחר גם עבור יבואנים, יצרנים, עסקים קטנים וגדולים וחנויות מקוונות. אנחנו דואגים לתאם מול הלקוח את המועד והשעה הנוחים לו. כל הנהגים שלנו עוברים הדרכות מסודרות ולכן אנחנו יכולים להתחייב על שירות אמין ויחס זהיר הניתן לכל הסחורות, המארזים והמוצרים.

כל חנות או חברה צריכה מדי פעם להביא את מוצריה עד ללקוחות הקצה. בין אם זה שי לחג, הזמנות מאתרי מסחר, או יבואנים ויצרנים שרוצים להגיע עד בית הלקוח. "השליח" מתחייבת לשירות מקצועי ואמין, יחס אישי ועמידה בלוח זמנים ובשבילנו אין לקוח שהוא גדול או קטן מדי. לרשותנו עומד צי רכבים המתאים להפצת סחורה בכל גודל - ממעטפות, דרך חבילות ועד שקיות וארגזים. התקשרו היום והמשלוח בדרך אליכם.

לא לכל לקוח יש מחסן ולעיתים זה מה שקובע את טיב השירות אותו הוא יכול להעניק ללקוחותיו. השליח מתמחה במתן פתרונות מתקדמים לניהול ותפעול הלוגיסטיקה והאספקה משלב ניהול ואחסון המלאי ועד להפצה. אנחנו מעמידים לרשותכם מערך לוגיסטי מסודר הכולל איסוף וקבלת סחורה, אחסון ושינוע לעסקים לקניונים, מרכזים מסחריים, סניפים וגם עד דלת ביתו של הלקוח.