מאז שנת 2003 מעניקה חברת השליח ללקוחותיה שירות אמין, יעיל ומהיר בזכות צי רכב המתאים להפצת סחורות בכל רחבי הארץ וצוות נהגים שעובר הדרכה למתן שירות בעל ערך ללקוחות. אנחנו עושים זאת על מנת שאתם תזכו לקבל משלוח מהיר אך גם שירות אדיב, אמין ויציב במחיר שמתאים לכל כיס.

 

הדואר בא היום

חברת השליח מבצעת משלוחים עירוניים ובינעירוניים עבור כל סוגי הלקוחות:

  • לקוחות עסקיים
  • לקוחות מוסדיים
  • יבואני סחורה מחו"ל
  • יצרנים מקומיים
  • לקוחות פרטיים

 

למה לי שליחות עכשיו?

חברת שליחויות חוסכת לך זמן והתעסקות. אין צורך להטריח את העובדים, אין צורך לחפש רכב מתאים והכי חשוב: ההוצאה מוכרת במאה אחוז. טלפון אחד לחברת השליח זה כל מה שאתם צריכים לעשות. אנחנו כבר נפזר את הסחורה בין הסניפים ונביא את המשלוח אל היעד.

 

חבילה עוברת

שרייבר שמעון בע"מ * מא'צ מור בע"מ * הוצאת שבתאי פרנקל בע"מ * ספרי אור החיים * מחסני אבות ובנים * סריגי ארצי * הוצאת ספרים "שי למורא" * צחית * מוסד הרב קוק * שי שאול * הוצאת יפה נוף פלדהיים בע"מ * קליקס אנד מור * אלו הם רק חלק מקהל לקוחותינו המרוצים, אשר התרגלו לקבל יחס אישי ושירות המותאם לצרכיהם ונתפר לפי מידותיהם. כי אנחנו אוהבים לקוחות שחוזרים.

 

אף אחד לא קטן או גדול מדי בשבילנו

אם אתם יבואנים, יצואנים, בעלי מפעל או חנות וצריכים לשלוח מעל 5 חבילות ביום, הגעתם אל המקום נכון! בין אם זו סחורה כבדת משקל או צרור מעטפות קל, אתם זקוקים לחברת שליחויות אמינה ומהימנה. חברת הפצה שתתייחס לעסק שלכם כאילו היה שלה ותדאג להעביר כל סחורה במהירות וביעילות ליעדה.

 

תל אביב* ירושלים* בני-ברק* בית שמש* ביתר עלית* מודיעין עלית* אלעד* אשדוד* פתח תקווה*בת ים* חולון* מודיעין* גדרה*אשקלון* חדרה* בית שאן* עפולה* קרית שמונה*

 

picture-odot-OK